Drukuj

Z dumą i wielką radością informujemy o ogromnym sukcesie reprezentantek naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Pisania.

Kaligrafia to niezwykła sztuka starannego i estetycznego tworzenia liter, która wymaga nie tylko talentu, ale przede wszystkim cierpliwości, skupienia i precyzji.

Mimo ogromnej konkurencji z całego kraju nasze koleżanki zdobyły najwyższe uznanie ogólnopolskiego jury!

Mamy zaszczyt ogłosić, że tytuł laureata oraz wyróżnienia trafiły właśnie do naszej szkoły.

Oto mistrzynie kaligrafii:

wyróżnienia:

Opiekę merytoryczną sprawowały panie: Agata Borzęcka, Kinga Kasprzak i Anna Kubicka.

Serdecznie gratulujemy! 

1000057376.jpg 1000057379.jpg 1000057388.jpg

1000057395.jpg 1000059754.jpg 1000059756.jpg

1000059758.jpg 1000059769.jpg 1000059775.jpg

1000059782.jpg