Z dumą i wielką radością informujemy o ogromnym sukcesie reprezentantek naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Pisania.
Kaligrafia to niezwykła sztuka starannego i estetycznego tworzenia liter, która wymaga nie tylko talentu, ale przede wszystkim cierpliwości, skupienia i precyzji.
Mimo ogromnej konkurencji z całego kraju nasze koleżanki zdobyły najwyższe uznanie ogólnopolskiego jury!
Mamy zaszczyt ogłosić, że tytuł laureata oraz wyróżnienia trafiły właśnie do naszej szkoły.
Oto mistrzynie kaligrafii:
- laureatka 1. miejsca– Kornelia Ryszkowska, VI C
wyróżnienia:
- Iga Osik, IV B
- Joanna Weremczuk, V D
- Kinga Gołyńska, VD
- Zuzanna Nowicka, V D
- Magdalena Treger, VI A
- Kinga Pankowska, VI C
- Wiktoria Urban, VI C
- Karolina Leszczyńska, VI D
- Natalia Jabłońska, VI D
- Alicja Chojak, VII B
- Joanna Pytka, VII B
- Lena Wasak, VII B
Opiekę merytoryczną sprawowały panie: Agata Borzęcka, Kinga Kasprzak i Anna Kubicka.
Serdecznie gratulujemy!