Aktualności
Sukces na skalę kraju! Mamy tytuł laureata i wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Kaligrafii!
Z dumą i wielką radością informujemy o ogromnym sukcesie reprezentantek naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Pisania.
Mistrzowie poprawnej polszczyzny i ortografii!
Poprawność językową i znajomość zasad ortografii to umiejętności, które warto rozwijać od najmłodszych lat.
Wyjazd integracyjny klasy 3b c.d.
Uczniowie klasy 3b wraz z wychowawczynią, panią Agnieszką Poznańską, uczestniczyli w wyjątkowym wyjeździe integracyjnym do kina, ale również poznali kunszt gotowania. Wyjazd ten był doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, nauki poprzez zabawę oraz wzmacniania relacji koleżeńskich.
Z "Mętliczkiem i pętelką" przez świat wyobraźni - spotkanie autorskie z Dorotą Gadzałą
W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa (NPRC), w którym uczestniczy nasza szkoła, uczniowie klasy 4b mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym spotkaniu autorskim z panią Dorotą Gadzałą – autorką książki dla dzieci „Mętliczek z pętelką”.
Więcej o: Z "Mętliczkiem i pętelką" przez świat wyobraźni - spotkanie autorskie z Dorotą Gadzałą
Music and English – Let's Revise the Past Simple Tense Through Songs
Dzisiaj w klasie 6d odbyła się wyjątkowa lekcja międzyprzedmiotowa łącząca język angielski i muzykę, którą poprowadziły panie Izabela Iwanicka oraz Emilia Sobczak-Chudzik.
Więcej o: Music and English – Let's Revise the Past Simple Tense Through Songs
Klasa 1a i 1d w Lesie Odkrywców
Dnia 16 czerwca 2026 roku byliśmy na ostatniej wycieczce w tym roku szkolnym. Tym razem poznawaliśmy tajemnice Lasu Odkrywców.
Wielki sukces Julii Korneluk w ogólnopolskim konkursie plastycznym!
Z ogromną radością informujemy o sukcesie naszej uczennicy Julii Korneluk z klasy VIIf, która zdobyła I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Szalony świat kota Cukierka – Cukierek w kosmosie”. Jest to bardzo duże osiągnięcie, bowiem konkurencja była niesamowita – do Organizatorów wpłynęło ponad 1200 prac!
Więcej o: Wielki sukces Julii Korneluk w ogólnopolskim konkursie plastycznym!
I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W LEKKIEJ ATLETYCE
Spektakularny sukces odnieśli chłopcy Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie, zdobywając złote medale i tytuł Mistrzów Województwa Lubelskiego w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej.
Nowy Samorząd uczniowski wybrany!
Znamy nową Radę Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. W dniach 9 i 10 czerwca 2026 r.









