W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi możliwości zawarcia umowy dobrowolnego ubezpieczenia dzieci na rok szkolny 2023/24 Prezydium Rady Rodziców zwróciło się z wnioskiem do Kancelarii Brokerskiej PRIMO Sp. z o.o. w celu przygotowania porównania ofert ubezpieczeń, jakie mogłyby zostać zaproponowane rodzicom uczniów naszej szkoły w ramach ubezpieczenia grupowego.

Na zapytanie przesłane przez Kancelarię odpowiedziały cztery Towarzystwa Ubezpieczeniowe przedstawiając szczegółowe warunki ubezpieczeń grupowych (5 ofert ubezpieczeń).

Po szczegółowym zapoznaniu się z przedstawionymi ofertami, porównaniu zakresów odpowiedzialności wynikających z OWU oraz wysokości składek ubezpieczeniowych, członkowie Prezydium Rady Rodziców podjęli Uchwałę dotyczącą zawarcia umowy ubezpieczenia grupowego, z którego skorzystać mogą uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie, wskazując na ofertę przedstawioną przez COMPENSA TU SA Vienna Insurance Group.

Warunki dobrowolnego ubezpieczenia grupowego dedykowanego dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie znajdują się w załączeniu (Szczegółowe warunki załącznik OWU_NNW_Szkolne, oraz załącznik Zakres ubezpieczenia w pigułce).

Składka ubezpieczenia wynosi 52 PLN.

Rodzice dobrowolnie mogą przystąpić do przygotowanej oferty ubezpieczenia grupowego, lub skorzystać z innych ubezpieczeń dostępnych na rynku.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do Ubezpieczenia prosimy o zebranie składek w klasach (uzupełniając dane dziecka i podpis rodzica Załącznik Oświadczenia grupowe OWU) oraz przekazanie wpłaty zebranych składek na konto Rady Rodziców.

Niezbędne jest wyraźne oznaczenie klasy za którą dokonywana jest wpłata, oraz przekazanie listy ubezpieczonych do Prezydium Rady Rodziców, która zbiorczo przekaże listy do Ubezpieczyciela, za pośrednictwem Kancelarii Brokerskiej.

W przypadku braku możliwości złożenia podpisu przez rodzica pod oświadczeniem zbiorczym, możliwe jest dołączenie oświadczenia indywidualnego. W tym celu prosimy o przekazanie indywidualnych oświadczeń bezpośrednio do członków Prezydium Rady Rodziców.

Kontakt z Prezydium Rady Rodziców: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz Zakres Ubezpieczenia >>>

Pobierz OWU NWW Szkolne >>>