Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025
W kwietniu  2023 roku  otrzymaliśmy dotację w wysokości 1875zł (1500 zł z budżetu państwa oraz 3 75 zł z budżetu Miasta Lubartów)  na realizację Priorytetu 3 programu wieloletniego pod nazwą „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025”. W naszej szkole wsparcie finansowe będzie obejmowało działania podjęte w oddziale przedszkolnym. Wszystkie środki finansowe  przeznaczymy  na  zakup książek będących nowościami wydawniczymi  dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz realizacje działań promujących czytelnictwo.

NPRZ PBW

Kolejna wizyta w bibliotece

Ciąg dalszy cyklicznych spotkań oddziału przedszkolnego z Biblioteką Miejską im. Adama Mickiewicza w Lubartowie.

W przedświątecznym tygodniu naszą bibliotekę szkolną odwiedziły dzieci z oddziału przedszkolnego.

W poniedziałek 27 listopada br. dzieci z oddziału przedszkolnego SP3 uroczyście świętowały w bibliotece szkolnej Dzień Pluszowego Misia. Świętowanie odbywało się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa realizowanego przez naszą szkołę.

Klasa 0a wraz z wychowawczynią Elizą Mazurek uczestniczyli w kolejnym spotkaniu w Bibliotece Miejskiej im. Adama Mickiewicza z okazji zbliżającego się Dnia Pluszowego Misia.

Jedno z wielu spotkań cyklicznych dzieci klasy 0 wraz z wychowawczynią Eliza Mazurek w Bibliotece Miejskiej w Lubartowie przy Szkole Podstawowej nr 3.

11 października klasa 0 z wychowawczynią p. E. Mazurek, klasa 3a z wychowawczynią P. Mazurek oraz klasa 3b z wychowawczynią p. M. Łukasiewicz wybrały się na przedstawienie teatralne pt. "Orlątko".