26 września 2023r. uczniowie klasy II b i klasy II c wybrali się do Lasu Odkrywców w Ułężu. Tutaj czekał na nich ogromny, drewniany plac zabaw, bez użycia prądu, a na dodatek cały położony w lesie.

Największą atrakcją cieszyła się tyrolka oraz sznurkowa trampolina. Dzieci z wielką ciekawością zaglądały w każdy najmniejszy zakątek. Uczyły się rozpoznawania drzew, poznawały warstwową budowę lasu, przyglądały się, jak wyglądają domy przeróżnych owadów. Grały również na drewnianych instrumentach, balansowały na pniach, starając się utrzymać równowagę. Dużym wyzwaniem była gra terenowa. Dzieci musiały rozwiązać 10 zadań ukrytych w najdziwniejszych miejscach, a na końcu odnaleźć skarb. Ale jaki?... musicie sprawdzić sami!

 

Więcej zdjęć >>>

Więcej zdjęć >>>

Wych. kl. IIb i IIc - Danuta Bogusz i Edyta Biskup