Od czterech lat, 29 września w naszej szkole odbywa się maraton głośnego czytania pod hasłem "To warto przeczytać!". W akcji zorganizowanej przez bibliotekę szkolną w Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania w bieżącym roku uczestniczyli uczniowie z 30 klas 0-VIII

Impreza czytelnicza polegała na głośnym czytaniu na forum klasy fragmentów ulubionych książek. Całą akcję czytania inicjowały panie z biblioteki: Ewa Abramek i Kinga Grzelak. Swoje lektury z czasów szkolnych prezentowali też: pani Aniceta Topyła - wicedyrektor, panie Anna Janikowska i Agnieszka Poznańska - pedagodzy szkolni, pani Urszula Czakon - logopeda, wychowawcy 0-III oraz nauczyciele poloniści.

Do udziału w akacji zaprosiliśmy tez panią Annę Wróblewską (pracownika Fili nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubartowie) oraz dziadków dzieci z oddziału przedszkolnego.

Ewa Abramek

Więcej zdjęć >>>