Wyniki konkursu na Najlepszego Matematyka w poziomach klas 4, 5, 6, 7, 8

w Szkole Podstawowej nr 3 w Lubartowie 2023/2024

Uczniowie klas 4b i 4d mieli okazję uczestniczyć w całodniowej wycieczce do Warszawy, która odbyła się w maju.

W tegorocznym konkursie na Najlepszego Anglistę klas 4-8 udział wzięło aż 116 uczniów. A oto wyniki:

Dnia 7 czerwca 2024r odbyła się wycieczka klasy IIb oraz IIc do Pacanowa.

W naszej szkole kolejny raz odbył się Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus dla Klas III-VIII.

W naszej szkole odbył się konkurs z okazji Świąt Wielkanocnych „Easter Bunny”, który polegał na wykonaniu prac plastycznych wraz z życzeniami w języku angielskim.

Od kilku tygodni pasjonaci mBotów z kl. 5f składali i ulepszali je. Sprawdzali, jak będą działały w codziennym życiu.

27 maja klasy 6e i 7c wyruszyły wycieczkę. W ciągu trzech dni udało nam się popłynąć w rejs po Kanale Augustowskim, zwiedzić Augustów i Wilno oraz wziąć udział w spływie kajakowym.

Bezpieczne wakacje w klasie 4a - warsztaty profilaktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy przeprowadzone przy współpracy z Panią Grażyną Paśnik i Wolontariuszami Szkolnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża.

Celebracja "DNIA DZIECKA" DZIECI KLAS 1-3 - zamówiona pogoda czekała na nas! 🙂☀☀☀☀🎉🎉🎉🏝🏝