W dniu 22 września 2023r. klasa 5f wraz z wychowawcą oraz opiekunami wybrała się na rajd rowerowy do Lasów Kozłowieckich. Po rozmowie na temat bezpieczeństwa poruszania się po drodze rowerami oraz podziale na grupy uczniowie wyruszyli na trasę.

Każda grupa liczyła 12 uczniów oraz 2 opiekunów. Pierwszym celem rajdu był parking rowerowy „Stary Tartak”. Po krótkiej przerwie dzieci ruszyły w dalszą drogę. Celem był parking leśny „Kopanina”. Piknik, odpoczynek na kocach oraz gra w piłkę to atrakcje jakie czekały na uczestników rajdu. Piękna pogoda sprawiła, że czas na odpoczynek szybko zleciał. Droga powrotna upłynęła w bardzo miłej atmosferze. Podczas jazdy były małe problemy, które oczywiście udało się pozytywnie rozwiązać. Trasa jaką przejechały dzieci to 28 km. Zmęczone ale szczęśliwe dotarły pod szkołę. Warto podkreślić, iż w klasie 5f wszystkie dzieci mają karty rowerowe. Serdeczne podziękowania dla rodziców za pomoc w zorganizowaniu wycieczki i czuwaniu nad bezpieczeństwem dzieci. Pani Kasiu, Panie Mirku oraz Panie Maćku dziękujemy.

{gallery]rajd5f{/gallery}

Dariusz Klej