Miło nam poinformować, że kilku nauczycieli naszej szkoły zostało nagrodzonych z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Pani Marta Majchrzak (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej) otrzymała Nagrodę Kuratora Oświaty, natomiast pani Ewa Abramek (nauczyciel bibliotekarz) - Medal Komisji Edukacji Narodowej. Obie nagrody nasze nauczycielki odebrały podczas uroczystości wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się 12 października w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie.
Docenione zostały także panie: Małgorzata Burzyńska - wicedyrektor szkoły, Urszula Czakon (logopeda), Agnieszka Lipska (nauczyciel matematyki) oraz Anna Szymbor (nauczyciel chemii i fizyki), które odebrały Nagrody Burmistrza Miasta Lubartów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!