Joanna Weremczuk – uczennica klasy III „d” wyróżniona w 27. Jesiennym Konkursie Recytatorskim w Lublinie

W dniach 28-29 listopada odbył się finał Turnieju Wojewódzkiego 27. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Przez dwa dni w Klubie Muzycznym CSK zaprezentowało się 95 recytatorów, wyłonionych w drodze eliminacji powiatowych. Było to przedsięwzięcie na masową skalę, bo w tegorocznej edycji wzięło udział około 1000 osób, którzy zainspirowali się tematem „Sny i marzenia”.
Podczas przesłuchań finałowych Jury wojewódzkie wyłoniło 35 laureatów w pięciu kategoriach wiekowych. Miło nam poinformować, że wśród nich znalazła się recytatorka z naszej szkoły – Joasia Weremczuk, która zaprezentowała humorystyczny wiersz Kaliny Jerzykowskiej.
6 grudnia oficjalnie odczytano protokół konkursu i spośród laureatów wyłoniono nagrodzonych i wyróżnionych. Asia otrzymała wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni! Uczennica już trzeci raz wzięła udział w tym konkursie i za każdym razem z powodzeniem, bo wraca do domu z nagrodą. Jesteśmy dumni z występu Joasi i bardzo jej gratulujemy!

{gallery}konkurs_recytatorski{/gallery}

Klasa III „d” wraz z wychowawczynią - Martą Widyńską