3 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyła się impreza rekreacyjno - sportowa "Dzień Sportu Szkolnego". Miała ona na celu wdrożenie do aktywnego i zdrowego spędzania czasu wolnego, integrację zespołów klasowych i społeczności szkolnej oraz wpajanie zasad zdrowej rywalizacji sportowej.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonał pan dyrektor Marian Bober. Następnie przedstawiciel uczniów Jakub Zieliński odczytał Apel Olimpijski.
W zawodach uczestniczyły klasy IV-VIII z naszej szkoły, które podzielone zostały na 4 kategorie wiekowe: klasy IV, V, VI i VII -VIII.
Reprezentacje klasowe wzięły udział w następujących konkurencjach sprawnościowych: przeciąganie liny, sztafety lekkoatletyczne - bieg na dystansie 300m, sztafety wahadłowe, gry i zabawy rzutne.
Po rozegraniu wszystkich konkurencji sportowych odbyło się podsumowanie imprezy. Zwycięskie klasy w każdej konkurencji i kategorii wiekowej otrzymały z rąk pana dyrektora Mariana Bobera i pani dyrektor Małgorzaty Burzyńskiej słodkie upominki, które ufundowała Rada Rodziców.
Imprezę koordynował Ireneusz Kawecki, a nad przebiegiem konkurencji sportowych czuwali nauczyciele.
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział, nauczycielom i pracownikom szkoły za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu "Dnia Sportu Szkolnego".
Do zobaczenia za rok:)

Więcej zdjęć >>>