„Bezpieczna woda” – akcja informacyjno-edukacyjna w klasach I-III w Szkole Podstawowej nr 3 w Lubartowie


W dniach 19-20 czerwca 2024r. w klasach I-III w Szkole Podstawowej nr 3 w Lubartowie została przeprowadzona akcja informacyjno-edukacyjna „Bezpieczna woda”. Celem akcji była promocja bezpiecznego zachowania w wodzie, nad wodą oraz na wodzie podczas letniego wypoczynku. W każdej klasie odbyła się pogadanka na wyżej wymieniony temat. Dodatkowo każde dziecko otrzymało książeczkę, w której zawarte są najważniejsze informacje związane z bezpiecznym spędzaniem czasu nad wodą. Mimo młodego wieku dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat zagrożeń jakie czekają na nie nad wodą. Akcja zorganizowana została przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Życzymy bezpiecznych wakacji.

Dariusz Klej