18 października 2024 roku mieliśmy niesamowity dzień pełen emocji na zawodach sportowych!
Wszystkie Dzieci dały z siebie 100% i pokazały, co to znaczy prawdziwy duch walki! Bez względu na wyniki, każdy z nich zasługuje na wielkie brawa za wytrwałość, zaangażowanie i uśmiech, który towarzyszył im przez cały czas. Gratulacje dla wszystkich uczestników, nauczycieli i rodziców za wspieranie tej pięknej przygody. Razem tworzymy wspaniałe wspomnienia! Do zobaczenia na kolejnych zawodach!

Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

- Igrzyska Dzieci:

Dziewczęta: Czerska Maja, Dajek Weronika, Dejko Amelia, Ryszkowska Kornelia, Szczerba Julia, Wróblewska Róża oraz Wysok Amelia. Dziewczynki wybiegały IX miejsce.

- Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Chłopcy: Dziuba Krzysztof, Kozicki Kacper, Kozicki Szymon, Misiak Marcel, Obodziński Franciszek, Suracki Bartosz, Tarnowski Stanisław oraz Włoch Adrian.

Chłopcy zajęli wysokie II miejsce!

Opiekunem dziewcząt była pani Katarzyna Stasiak, natomiast chłopców pan Dariusz Klej.