Poprawność językową i znajomość zasad ortografii to umiejętności, które warto rozwijać od najmłodszych lat.

Z dumą informujemy o kolejnych sukcesach naszych uczniów w Ogólnopolskich Konkursach Polonistycznych, którzy musieli wykazać się nie tylko doskonałą znajomością zasad pisowni, ale również kreatywnością i bogatym słownictwem.

Na podium w poszczególnych kategoriach znaleźli się:

 „Z poprawną polszczyzną na co dzień”:

  • laureatka 1. miejsca - Iga Osik, kl. IV B (op. p. Kinga Kasprzak)
  • finalista – Jan Wierzchoń, kl. VIII C (op. p. Anna Machnio - Kasprowicz)
  • wyróżnienie – Nina Suracka, VI C (op. p. Agata Borzęcka)

 „Z ortografią na co dzień”:

  • finalista - Aleksander Opolski, VII E(op. p. Agata Borzęcka)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Dziękujemy za Waszą pasję do nauki i dbanie o piękno języka ojczystego. Jesteśmy z Was bardzo dumni!