Poprawność językową i znajomość zasad ortografii to umiejętności, które warto rozwijać od najmłodszych lat.
Z dumą informujemy o kolejnych sukcesach naszych uczniów w Ogólnopolskich Konkursach Polonistycznych, którzy musieli wykazać się nie tylko doskonałą znajomością zasad pisowni, ale również kreatywnością i bogatym słownictwem.
Na podium w poszczególnych kategoriach znaleźli się:
„Z poprawną polszczyzną na co dzień”:
- laureatka 1. miejsca - Iga Osik, kl. IV B (op. p. Kinga Kasprzak)
- finalista – Jan Wierzchoń, kl. VIII C (op. p. Anna Machnio - Kasprowicz)
- wyróżnienie – Nina Suracka, VI C (op. p. Agata Borzęcka)
„Z ortografią na co dzień”:
- finalista - Aleksander Opolski, VII E(op. p. Agata Borzęcka)
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Dziękujemy za Waszą pasję do nauki i dbanie o piękno języka ojczystego. Jesteśmy z Was bardzo dumni!