Z dumą i wielką radością informujemy o ogromnym sukcesie reprezentantek naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Pisania.

Kaligrafia to niezwykła sztuka starannego i estetycznego tworzenia liter, która wymaga nie tylko talentu, ale przede wszystkim cierpliwości, skupienia i precyzji.

Mimo ogromnej konkurencji z całego kraju nasze koleżanki zdobyły najwyższe uznanie ogólnopolskiego jury!

Mamy zaszczyt ogłosić, że tytuł laureata oraz wyróżnienia trafiły właśnie do naszej szkoły.

Oto mistrzynie kaligrafii:

  • laureatka 1. miejsca– Kornelia Ryszkowska, VI C

wyróżnienia:

  • Iga Osik, IV B
  • Joanna Weremczuk, V D
  • Kinga Gołyńska, VD
  • Zuzanna Nowicka, V D
  • Magdalena Treger, VI A
  • Kinga Pankowska, VI C
  • Wiktoria Urban, VI C
  • Karolina Leszczyńska, VI D
  • Natalia Jabłońska, VI D
  • Alicja Chojak, VII B
  • Joanna Pytka, VII B
  • Lena Wasak, VII B

Opiekę merytoryczną sprawowały panie: Agata Borzęcka, Kinga Kasprzak i Anna Kubicka.

Serdecznie gratulujemy!