Uczniowie klas 4b i 4d mieli okazję uczestniczyć w całodniowej wycieczce do Warszawy, która odbyła się w maju.

Pierwszym punktem programu była wizyta w Centrum Nauki Kopernik, gdzie uczestnicy mogli zgłębiać tajniki nauki w interaktywny sposób. Następnie udali się do Planetarium, gdzie obejrzeli seans "Nadlatują", który przybliżył im tematykę eksploracji kosmosu i planowanych misji na skaliste asteroidy i lodowe komety. Zwieńczeniem wycieczki była wizyta w Mini City, czyli miniaturowym mieście edukacyjnym, w którym uczniowie mogli poznać 13 różnych zawodów, pracować na prawdziwych sprzętach i zarabiać "miniasy", które następnie mogli wydać w Sklepiku Marzeń lub ulokować w mini Banku. Ta część wycieczki pozwoliła dzieciom na praktyczne doświadczenie różnych aspektów życia zawodowego i finansowego. Wyprawa do Warszawy była niezapomnianą przygodą, pełną odkryć i wrażeń. Uczniowie wrócili do codzienności bogatsi o nowe wspomnienia i inspiracje.