W czerwcu uczniowie klasy 5f mieli możliwość odpoczynku od nauki. Na początku miesiąca był wyjazd do Lublina.

Dzieci z opiekunami Panią Agnieszką i Panem Darkiem mile spędzały czas w Lublinie. Wśród atrakcji był Park Wspinaczkowy, MC Donald oraz seans filmowy w Multikinie. Kolejny odpoczynek to długo oczekiwane nocowanie w szkole w dniach 17-18 czerwca. Wieczór zaczął się od zjedzenia pizzy. Później przygotowanie obozowiska na hali sportowej. Gra w piłkę nożną, siatkówkę, ćwiczenia przy muzyce, gra na gitarze, śpiew, zabawa w chowanego w szkole, gry planszowe to niektóre z atrakcji jakie czekały na dzieci tego wieczoru. Miło było również zobaczyć o 4 rano wschód słońca. W tym wszystkim dzieci zapomniały tylko o śnie. Ale chyba w nocowaniu szkole sen nie był najważniejszy. Na drugi dzień było śniadanie na stołówce szkolnej, które zorganizowali sami uczniowie. Później spacer do parku i na lody.

Serdeczne podziękowania dla Pań ze stołówki szkolnej za pomoc w zorganizowaniu śniadania.

Dariusz Klej

 Więcej zdjęć >>>